Trawa z rolki Wrocław

na zamówienie

 

- Jakość to sposób myślenia, który powoduje, że stosuje się i bez przerwy poszukuje najlepszych rozwiązań

trawa z rolki PREMIUM
Piasekfarma
Siew
Wodafarma
Sg1165resize2
Wycinanie
IMG 5712
IMG 0794
Paleta
Rolkiturf
IMG 0792
Duzaroll1 Lg
Projekt Bez Tytuu

TRAWNIKI Z ROLKI

są to pasy gotowej darni trawnikowej odcięte od gruntu i zwinięte w rolki. Trawa z rolki przed wycinaniem jest uprawiana  przez minimum 16 miesięcy. W tym czasie jest intensywnie pielęgnowana, nawożona, nawadniana przy użyciu specjalistycznego sprzętu.

Dzięki tym zabiegom uzyskujemy darń o doskonałych parametrach funkcjonalnych i wizualnych. Dodatkową zaletą naszego produktu jest fakt, że jego produkcja odbywa się na gruntach piaszczystych, dzięki czemu darń  charakteryzuje się łatwością ukorzeniania na każdym nowym podłożu. Ułatwia to przesiąkanie wody i przy bezpośrednim kontakcie nie brudzi  odzieży jak trawnik uprawiany na gruncie gliniastym. Specjalnie dobrane odmiany traw zapewniają, że trawnik Premium tworzy gęstą, reprezentacyjną darń, odporną na udeptywanie i w miarę tolerancyjną na okresowe niedobory wody.

STANDARD
Wymiary rolki: 2,50 m x 0,40 m = 1m2
Grubość: 1,5 – 2,2 cm
Ciężar: 20 -25 kg/m2

cena za m2

- zależy od ilości oraz kosztów transportu


Nawóz ukorzeniacz premium

Humifirst jest unikalnym produktem naturalnym, który zawiera dwa ważne składniki: kwas humusowy i kwas fulwowy.
Kwasy humusowe to ciemne substancje organiczne o dużej masie cząsteczkowej, a kwasy fulwowe to substancje o jasnej barwie i małej masie cząsteczkowej. W połączeniu prowadzą one do fizycznej, chemicznej i biologicznej poprawy stanu gleby.
Humifirst ma zatem bezpośredni wpływ na żyzność gleby (CEC – zdolność sorpcyjną gleby… inaczej jej zdolność uprawową). To z kolei prowadzi do lepszego wzrostu włosków korzeniowych, które są najważniejszym mechanizmem pobierania substancji odżywczych przez roślinę.

 

Bikepacking bikes

Adres

DPRO EFEKT , NIP 898-201-76-37

Baza :

ul. Jana Długosza 59, 51-162 Wrocław

 

kontakt

tel. 509 919 985 , 514 048 674

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

partnerzy