RENOWACJA BOISK

Wykonujemy usługi aeracji liniowej inaczej zwanej dekompakcją gleby.

- aeracja – poprawa stosunków powietrzno- wodnych, dekompaktacja profilu glebowego. W zastosowaniu aeracji typu Vertidrain (pełnymi bolcami) niezbędna jest tzw. aeracja z kopnięciem, które gwarantuje rozluźnienie w głębszych warstwach profilu. Celem aeracji jest uzyskanie optymalnych warunków i rozluźnienie profilu glebowego. Należy wykonywać ją możliwie często.

- głęboka aeracja liniowa –  zabezpiecza boisko w pewnym stopniu przed występowaniem hydrofobii. Poruszony profil glebowy jest znacznie mniej podatny na występowanie tego zjawiska. Zabieg można łączyć z mocnym piaskowaniem boiska,

- dosiew perforacyjny  – wykonujemy, gdy jakość murawy znacząco odbiega od zakładanych parametrów. Zabieg służy także zmianie składu botanicznego darni na jednorodny lub bardziej odpowiedni do naszych warunków klimatycznych. Zabieg dosiewania najczęściej jest łączony z zabiegami aeracji,skaryfikacji, piaskowania i nawożenia. 

budowa regeneracja renowacja boisk
trawa w rolkach trawniki z rolki

Wrocław

Adres pocztowy

DPRO EFEKT
Ul. Grunwaldzka 14/9
50 - 355 Wrocław 

Baza - kontakt

  • ul. Jana Długosza 59-75
  • 51 - 162  Wrocław 
  • + 48 509 919 985 
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.