Trawa z rolki premium

Trawniki z rolki

są to pasy gotowej darni trawnikowej odcięte od gruntu i zwinięte w rolki. Trawa z rolki przed wycinaniem jest uprawiana przez minimum 16 miesięcy. W tym czasie jest intensywnie pielęgnowana, nawożona, nawadniana przy użyciu specjalistycznego sprzętu.

Dzięki tym zabiegom uzyskujemy darń o doskonałych parametrach funkcjonalnych i wizualnych. Dodatkową zaletą naszego produktu jest fakt, że jego produkcja odbywa się na gruntach piaszczystych, dzięki czemu darń charakteryzuje się łatwością ukorzeniania na każdym nowym podłożu. Ułatwia to przesiąkanie wody i przy bezpośrednim kontakcie nie brudzi odzieży jak trawnik uprawiany na gruncie gliniastym. Specjalnie dobrane odmiany traw zapewniają, że trawnik Premium tworzy gęstą, reprezentacyjną darń, odporną na udeptywanie i w miarę tolerancyjną na okresowe niedobory wody.

STANDARD

CENA ZA M2 ZALEŻY OD ILOŚCI ORAZ KOSZTÓW TRANSPORTU

NAWÓZ UKORZENIACZ PREMIUM

HUMIFIRST JEST UNIKALNYM PRODUKTEM NATURALNYM, KTÓRY ZAWIERA DWA WAŻNE SKŁADNIKI: KWAS HUMUSOWY I KWAS FULWOWY.
KWASY HUMUSOWE TO CIEMNE SUBSTANCJE ORGANICZNE O DUŻEJ MASIE CZĄSTECZKOWEJ, A KWASY FULWOWE TO SUBSTANCJE O JASNEJ BARWIE I MAŁEJ MASIE CZĄSTECZKOWEJ. W POŁĄCZENIU PROWADZĄ ONE DO FIZYCZNEJ, CHEMICZNEJ I BIOLOGICZNEJ POPRAWY STANU GLEBY.
HUMIFIRST MA ZATEM BEZPOŚREDNI WPŁYW NA ŻYZNOŚĆ GLEBY (CEC – ZDOLNOŚĆ SORPCYJNĄ GLEBY… INACZEJ JEJ ZDOLNOŚĆ UPRAWOWĄ). TO Z KOLEI PROWADZI DO LEPSZEGO WZROSTU WŁOSKÓW KORZENIOWYCH, KTÓRE SĄ NAJWAŻNIEJSZYM MECHANIZMEM POBIERANIA SUBSTANCJI ODŻYWCZYCH PRZEZ ROŚLINĘ.

error: Uwaga: Blokada kopiowania !!