AGREGAT UPRAWOWY GLEBOGRYZARKA SEPARACYJNA / PRZESIEWAJĄCA LASEROWA NIWELACJA RÓWNIARKAMI CIĄGNIONYMI SIEWNIK SPEED SEED SIEW PERFORACYJNY AERACJA LINIOWA DEKOMPAKCJA GLEBY

BLECavator

to urządzenie, które przygotowuje nawierzchnie pod zasiew lub położenie trawy z rolki. Urządzenie podczas jednego przejazdu, kultywuje i przekopuje podłoże do głębokości 10-18cm, wysiewa kamienie oraz gruzu i za pomocą regulowanych zębów przesiewowych wciska je następnie w głąb podłoża i na końcu zagrabia powierzchnie i ubija glebę za pomocą tylnego wału oponowego.

LASEROWA NIWELACJA RÓWNIARKAMI CIĄGNIONYMI

Wykonujemy usługę niwelacji równiarkami ciągnionymi z laserowym systemem sterowania. Równiarki ciągnione zaprojektowano z myślą o dwóch zastosowaniach: sprawnym wyrównywaniu terenu z dużą dokładnością oraz szybkim przemieszczaniu znacznych mas ziemi. Modelowaną powierzchnię można niwelować z zachowaniem jednego lub dwóch spadków.

SIEWNIK SPEED SEED - SIEW PERFORACYJNY

Maszyna Speedseed jest idealna do terenów sportowych i pól golfowych, gdzie oszczędność i losowość przy rozsiewaniu nasion jest ważna. Maszyna Speedseed oferuje dokładnie wymierzoną ilość do wypełnienia tysiąca otworów, rozp nasiona, czyści. Wszystko znajduje się w tej jednej maszynie. Duże kolce są w kształcie stożka, co powoduje że większa ilość nasion trafia do otworów.

AERACJA LINIOWA - DEKOMPAKCJA GLEBY

Otwarcie gleby w celu wymiany gazowej oraz lepszego wprowadzenia wody i potrzebnych trawie składników odżywczych jest powszechnie akceptowane i ogólnie praktykowane przez profesjonalistów.

Jedną z najpopularniejszych opcji w ostatnich latach w Wielkiej Brytanii I Stanach Zjednoczonych jest aeracja liniowa. Aeracja liniowa, w tym dekompakcja, jest czasami źle rozumiana, a bierze się to z pewnych mitów, według których powstałe nacięcia powodują trwałe pęknięcia. Jest to oczywiście nieprawda, a pozytywne efekty będą długo widoczne. Jeżeli wykonujemy ciągłe nacięcie w ziemi, powstaje pewnego rodzaju „osłabienie”, natomiast zabieg ten nie uszkadza wierzchniej warstwy murawy i nie wpływa na nią negatywnie. Skutki są wręcz odwrotne, o czym przekonali się już gospodarze tysięcy obiektów na całym świecie. Dodatkowo wykonane lekkie piaskowanie spowoduje wniknięcie piasku w powstałe szczeliny, poprawiając jednocześnie skład ziemi, jakość drenażu, a także pomagając w budowaniu się systemu korzeniowego. Wraz z nadejściem okresu wegetacji (wzrostu trawy) powinno się otrzymać na tyle mocną murawę, aby wytrzymała ona intensywny okres gry i pozostała silna przez całe lato.

error: Uwaga: Blokada kopiowania !!