JOHN DEERE

Ciąganie, kopanie, spulchnianie — od świtu do zmierzchu. Właśnie dlatego kompaktowe ciągniki użytkowe z serii 3 cechują się najwyższą jakością pod każdym względem, praktycznie od kół po dach.

MINIŁADOWARKA AVANT

Ładowarki Avant to specjaliści od pracy w  trudno dostępnych, wąskich miejscach. Promień skrętu ładowarki jest mniejszy niż dwa metry, co oznacza, że ładowarka obraca się prawie w miejscu. Kompaktowe wymiary i łatwość manewrowania maszynami sprawiają, że jest ona niezwykle wszechstronna w wielu, różnych dziedzinach, takich jak pielęgnacja terenów zielonych, rolnictwo, architektura krajobrazu, roboty ziemne. Maszyna ma wystarczającą moc, która gwarantuje wydajną pracę przez cały rok.

AGREGAT UPRAWOWY - GLEBOGRYZARKA SEPARACYJNA - ROTARY HOE

Glebogryzarka służy do rekultywacji gleby, zasypu rozsiewów i orania. Zakrzywione ostrza gwarantują skuteczne wcinanie się w glebę. Pionowe grabie z wytrzymałymi zębami z przodu ostrzy zbierają kamienie i zanieczyszczenia, skutecznie przysypując je ziemią. Pozwala to na uprawę w jednym przejściu. 

RÓWNIARKA CIĄGNIONA Z LASEROWYM SYSTEMEM STEROWANIA

Wykonujemy usługę niwelacji równiarkami ciągnionymi z laserowym systemem sterowania. Równiarki ciągnione zaprojektowano z myślą o dwóch zastosowaniach: sprawnym wyrównywaniu terenu z dużą dokładnością oraz szybkim przemieszczaniu znacznych mas ziemi. Modelowaną powierzchnię można niwelować z zachowaniem jednego lub dwóch spadków.

KOPARKA ŁAŃCUCHOWA

Szybki i łatwy sposób wykopu rowów pod przewody elektryczne, nawadnianie, itd. Minimalne uszkodzenie gruntu na terenie wykopu

WALEC KESMAC KTR 30

Walec do murawy to łatwy w obsłudze wał do trawy, na którym można polegać i dzięki któremu można szybko i łatwo ułożyć murawę. Dzięki kompaktowej, tylnej rolce możesz łatwo załadować i sprawić, że walec do trawy jest bardzo zwrotny. Jest to szczególnie przydatne w przypadku mniejszych projektów, w których musisz pracować między drzewami, krzewami lub zagonami.

CIĄGNIKI JEDNOOSIOWE BCS

Model zapewniający największą wszechstronność wykorzystania. Idealny nośnik dla pełnej gamy oferowanych narzędzi roboczych. Model 740 PowerSafe posiada regulowaną i obracalną kierownicę, co pozwala ciągnikowi współpracować z osprzętem tylnym i przednim w szerokim zakresie dostosowując się do różnych rodzajów prac zarówno w rolnictwie, jak i przy pielęgnacji zieleni.

error: Uwaga: Blokada kopiowania !!